درباره ما

صفحه اصلی  /  درباره ما

شرکت آریو بنایار (دیجی مصالح)

امروزه متناسب با پیشرفت ­های صورت گرفته در صنعت ساختمان و در جهت پاسخگویی به نیازهای جدید، تحولات و پیشرفت­های زیادی در صنایع تولید مصالح ساختمانی صورت گرفته است. وجود محصولات متنوع با علامت­های تجاری مختلف سبب شده است که مهندسین، معماران و سازندگان در انتخاب مصالح مورد نیاز خود گزینه­ های زیادی را داشته باشند و برای انتخاب نهایی علاوه بر شاخص­های فنی (ایمنی، مصارف انرژی، زیبایی و …)، شاخص­های اقتصادی (قیمت تمام شده، هزینه­ های دوره بهره برداری و …) را نیز مد نظر داشته باشند. در این راستا شرکت آریو بنایار (دیجی مصالح) با تشکیل نهادی دانش محور و تمرکز بر روی « زنجیره تأمین »، تلاش نموده است با پشتوانه تجربه و آگاهی همه جانبه با انتخاب بهترین ها (محصول، تولیدکننده، عوامل حمل و نقل و …) خدمات خود را هم راستا با نیازهای نوین و رو به رشد این بخش به بهترین نحو ممکن ارائه نماید. وبگاه دیجی مصالح محصولات گروه را معرفی اجمالی کرده است.

امکان صدور فاکتور رسمی با ارزش افزوده برای مصالح ساختمانی فراهم بوده و مشتریان اعم از شرکت ها و اشخاص در صورت نیاز، می توانند فاکتور فروش رسمی برای خرید های خود (سیمان، گچ، سفال، آجر، جدول، شیرآلات، هود، سینک، اجاق گاز و …) دریافت نمایند.

جهت سفارش، با ما در تماس باشید.

ویژگی های محصولات

قیمت مناسب

گروه دیجی مصالح با اتکا به دانش و تجربه چند ساله، حداکثر تلاش خود را برای ارایه پایین ترین قیمت مصالح ساختمانی دارد. ضمنا در صورتی که محصولات جایگزین وجود داشته باشد و مشتری راغب باشد در خصوص قیمت آنها اطلاع داشته باشد، امکان ارایه قیمت ها در این خصوص و مشاوره مورد نیاز وجود دارد.

کیفیت تایید شده

در حال حاضر اکثر قریب به اتفاق مصالح و لوازم ساختمانی با کیفیت‌های مختلف و با قیمت‌های خاص خود تولید و به بازار عرضه می شود. این گروه خود را متعهد می‌داند که با تکیه بر اصل صداقت، کالا را با برند و کیفیت توافق شده به مشتری تحویل نماید و از این نظر امنیت خاطر را برای مشتریان در خرید خود ایجاد کند.

تحویل به موقع

تحویل به موقع به عنوان یکی از شاخص های مهم همواره مد نظر می باشد. این گروه با امکانات و تجربه مناسب تحویل به موقع کالا را از ضروریات کار دانسته و با برنامه ریزی صحیح، حداکثر تلاش خود را به این موضوع معطوف کرده است تا از این نظر مشتریان خاطر جمع بوده و هزینه ای به آنها تحمیل نشود.

برند های متنوع

این گروه با ارایه برندهای متنوع مصالح و کالای ساختمانی، برای مشتریان خود امکان ارزیابی و انتخاب از بین محصولات متنوع را ایجاد کرده است. برای سهولت در ارزیابی و انتخاب کالا در وبسایت این امکان فراهم است که کاربر با کلیک روی تصویر کالا، در بخش توضیحات به اطلاعات پر اهمیت کالا دسترسی داشته باشد.

پروانه کسب و گواهی عضویت

شرکای تجاری