درباره ما

صفحه اصلی  /  درباره ما

گروه تامین مصالح ساختمانی دیجی مصالح

امروزه متناسب با پیشرفت­های صورت گرفته در صنعت ساختمان و در جهت پاسخگویی به نیازهای جدید، تحولات و پیشرفت­های زیادی در صنایع تولید مصالح ساختمانی صورت گرفته است.وجود محصولات متنوع با علامت­های تجاری مختلف سبب شده است که مهندسین، معماران و سازندگان در انتخاب مصالح مورد نیاز خود گزینه­ های زیادی را داشته باشند و برای انتخاب نهایی علاوه بر شاخص­های فنی (ایمنی، مصارف انرژی، زیبایی و …)، شاخص­های اقتصادی (قیمت تمام شده، هزینه­ های دوره بهره برداری و …) را نیز مد نظر داشته باشند. در این راستا گروه  دیجی مصالح با تشکیل نهادی دانش محور و تمرکز بر روی « زنجیره تأمین »، تلاش نموده است با پشتوانه تجربه و آگاهی همه جانبه با انتخاب بهترین ها (محصول، تولیدکننده، عوامل حمل و نقل و …) خدمات خود را هم راستا با نیازهای نوین و رو به رشد این بخش به بهترین نحو ممکن ارائه نماید. وبگاه دیجی مصالح محصولات گروه را معرفی اجمالی کرده است.

ویژگی های محصولات

قیمت مناسب
قیمت مصالح ساختمانی سهم قابل ملاحظه ای در قیمت تمام شده ساختمان دارد . بنابر این موضوع قیمت تمام شده پای کار از اهمیت بالایی برخوردار است.گروه دیجی مصالح با اتکا به دانش و تجربه چند ساله ، حداکثر تلاش خود را برای ارایه پایین ترین  قیمت مصالح ساختمانی(پای کار) دارد. ضمنا در صورتی که محصولات جایگزین وجود داشته باشد و مشتری راغب باشد در خصوص قیمت آنها اطلاع داشته باشد،امکان ارایه قیمت ها در این خصوص و مشاوره مورد نیاز وجود دارد.

کیفیت تایید شده
در حال حاضر اکثر مصالح ساختمانی با کیفیت های مختلف (والبته با قیمت های خاص خود) تولید می شود . این گروه متعهد است که کالا را با کیفیت توافق شده با مشتری تحویل نماید و از این نظر امنیت خاطر را برای مشتریان خود ایجاد می کند.

تحویل به موقع
تحویل به موقع به عنوان یکی از شاخص های مهم همواره مد نظر می باشد. این گروه با امکانات و تجربه مناسب تحویل به موقع کالا را از ضروریات کار دانسته و با برنامه ریزی صحیح ،حداکثر تلاش خود را به این موضوع معطوف کرده است تا از این نظر مشتریان خاطر جمع بوده و هزینه ای به آنها تحمیل نشود.

برندهای متنوع

این گروه با ارایه برندهای متنوع محصولات و مصالح ساختمانی ، برای مشتریان خود امکان ارزیابی و انتخاب از بین محصولات متنوع را ایجاد کرده است.

بازگشت به صفحه اصلی دیجی مصالح